free bootstrap templates

Turizm & Lojistik


TURİZM ve LOJİSTİK

Sizi hedeflerinize ulaştıran ciddi bir organizasyona sahibiz.

Zamanınız

Güveniniz

Emniyetiniz

Konforunuz

Hijyen İhtiyacınızı düşünerek Mükemmel Olanı Planladık…

TURİZM

Detaylı Bilgi,

Turizm sektöründe 12 yılını tamamlayan Fabula Yurt içinde tüm bölgelerde uluslararası firma yöneticileri ve sektörde kendini kanıtlamış otellere 300’e yakın personeli ile hizmet vermektedir.

Aynı zamanda tüm Türkiye’ de düzenlenen Kültür turları dünyanın birçok ülkesi için hazırlanan gezi programları ve paket tur programları da bünyesinde bulundurmaktadır.

Misafirlerimizin arzu ve istekleri doğrultusunda transport departmanımız tarafından tüm ulaşım araçları ile VİP hizmet vermektedir.

LOJİSTİK

2010 Yılında taşımacılık faaliyetleri ile başlayan Fabula Lojistik hizmet sunduğu sektörün lider işletmelerinden biridir.

Profesyonellerin buluşma noktası sloganı ile yola çıkan Fabula Lojistik siz değerli iş ortaklarımızın ihtiyaç duyduğu tüm lojistik hizmetlerinin toplandığı yerdir.

Şirketimiz güvenlik ve üstün kalite hizmet anlayışı ile garantilidir. Kara Yolları, Deniz, Hava Yolları taşımacılığı için gerekli tüm belgelere sahiptir.

Fabula Lojistik siz değerli iş ortaklarımızın günden güne değişen Lojistik piyasasının maliyetlerini en iyi seviyede getirip zamanı ve en doğru şekilde güvenliği en üst seviyede tutan bir lojistik firmasıdır.
Bizi Takip Etmeyi Unutmayın...